Najpredávanejšie produkty

Zľavnené produkty

   Servis - Inštalácie - Opravy

Ponúkame Vám profesionálny servis výpočtovej techniky. Záručné aj pozáručné opravy, inštalácie na tovar zakúpený od nás a aj od iných dodávatelov. Inštalácie operačných systémov , rôznich softwarov a aplikácií. Ponúkame servis v našich priestoroch ako aj priamo u Vás na pracovisku alebo v domácnosti. IT Servis poskytujeme pre počítače, notebooky, tlačiarne, multifunkčné zariadenia, monitory, počítačové siete, wifi siete, bezpečnostné IP kamery a v podstate pre väčšinu výpočtovej techniky. Ďalej poskytujeme predaj, inštalácie a servis eKasy od výrobcov FiskalPro, KASO Technologies.

Cenník servisných prác

  1. Servis výpočtovej techniky v našich priestoroch - 25€/hod bez dph/(30€ s dph)

  2. Servis výpočtovej techniky v priestoroch zákazníka - 30€/hod bez dph/(36€ s dph)

  3. Diagnostika závady v našich priestoroch (max. do 15 min ) - zdarma

  4. Diagnostika závady v našich priestoroch (viac ako 15 min.) - 25€/hod bez dph/(30€ s dph) - na toto spoplatnenie upozorníme zákazníka vopred

  5. Diagnostika závady v priestoroch zákazníka - 30€/hod bez dph/(36€ s dph)

  6. Servis výpočtovej techniky online cez vzdialené pripojenie  - 25€/hod bez dph/(30€ s dph)

  7. Servis a správa Serverov, routrov zn. Mikrotik, alebo súvisiaci servis-nastavenia u zákazníka alebo cez vzdialené pripojenie - 38€/hod bez dph/(45,60€ s dph)

 

Dopravné náklady

Dopravné náklady pri servisnom výjazde máme zdarma v rámci miest a okolia Bratislava, Pezinok, Modra, Senec pokiaľ sa jedná o servis výpočtovej techniky v priestoroch zákazníka. Nevzťahuje sa v prípade ak sa jedná o reklamáciu riešenú v priestoroch zákazníka, prípadne vyzdvihnutie reklamovaného tovaru na adrese zákazníka. Pri ostatných servisných výjazdoch si účtujeme paušálnu cenu 0,39€/km bez dph/(0,47€ s dph) z adresy našej firmy na adresu vykonania servisného zásahu.