Najpredávanejšie produkty

Zľavnené produkty

Kvalitná repasovaná výpočtová technika

to znamená - použitá výpočtová technika, ktorá prešla kompletnou kontrolou a profilaktikou(čistením), následne je otestovaná a pripravená na ďalšie použitie. Každé zariadenie u nás prejde vonkajším aj vnútorným prečistením, niektoré súčiastky sa vymenia za nové, aby mohli prejsť hardvérovým i softvérovým testovaním. V ponuke nájdete repasované PC, repasované notebooky,  repasované monitory, repasované tlačiarne, repasované pokladničné tlačiarne POS, komponenty do počítačov. Zastúpené sú hlavne svetové značky DELL, IBM, HP, Fujitsu, Lenovo, Apple, Toshiba a iné. 

Naša repasovaná výpočtová technika je z profesionálnej rady

Takzvaná biznis trieda(business class). Sú to počítače z celého sveta, ktoré boli používané hlavne v bankovom sektore, či v poisťovniach. Keďže ide o Business triedu, okrem vynikájúceho výkonu je repasovaná pc technika vybavená nadštandardnými vlastnosťami, napr. kvalitnešie osadená elektronika, spevnená kovová konštrukcia pre časté prenášanie, nadštandardná výdrž batérie, špeciálne prvky ochrany dát, ochrana voči mechanickému poškodeniu a pod.

Ekonomické a Ekologické

Nákup repasovanej výpočtovej techniky je lepšou voľbou ako nákup novej lacnej techniky. Výhodou repasovanej výpočtovej techniky je skvelý pomer medzi nízkou cenou, výborným výkonom a vysokou kvalitou.
Taktiež nezanedbateľná výhoda je 24 mesačná záruka, ktorú ponúkame našim zákazníkom rovnako ako u nových zariadení. Kúpou repasovanej techniky máte ohľaduplný prístup k životnému prostrediu.

Ekologické balenie výpočtovej techniky

Naša spoločnosť negeneruje skoro žiaden odpad pri balení a zasielaní objednávok k našim zákazníkom. Až 99% baliaceho materiálu znovu použijeme na zabalenie objednaného tovaru z nášho eshopu s dôrazom na to aby bol tovar v prvom rade bezpečne zabalený a doručený k Vám.

Naša spoločnosť je registrovaná v programe Microsoft MAR - TPR.
Na základe tohto členstva Vám vieme poskytnúť originál licencie Microsoft, predurčené výhradne na repasovanú výpočtovú techniku(repasované PC a notebooky).