Najpredávanejšie produkty

Zľavnené produkty

Doručenie / vyzdvihnutie tovaru

Pri objednávaní tovaru máte možnosť výberu osobného vyzdvihnutia tovaru alebo doručenia tovaru kuriérskou spoločnosťou priamo na Vašu adresu.

Osobné vyzdvihnutie - Ak zvolíte možnosť osobného vyzdvihnutia tovaru - tovar si môžete vyzdvihnúť na našej adrese odberného miesta (odberné miesto - adresa: Studená 5, 821 04 Bratislava) - upozornenie - na osobné vyzdvihnutie tovaru je nutné nás vopred kontaktovať a dohodnúť si presný termín vyzdvihnutia, ktorý je možný v pracovných hodinách a to v po - pi od 09:00 do 16:00.

Doručenie kuriérskou spoločnosťou - V prípade že pri vytváraní objednávky zvolíte možnosť doručenia tovaru kuriérom, bude Vám tovar zaslaný zásielkou priamo na Vašu adresu dodania a to kuriérskou spoločnosťou.  Zásielky zasielame zvyčajne najneskôr nasledujúci pracovný deň. Naša spoločnosť si vyhradzuje právo na omeškanie zaslania zásielky respektíve doručenia zásielky v prípade akejkoľvek neočakávanej príčiny či už z našej strany alebo zo strany kuriérskej spoločnosti. Na takúto situáciu sa budeme snažiť zákazníka informovať v čo najkratšom čase. V prípade platby bankovým prevodom zasielame tovar až po pripísaní celkovej sumy za danú objednávku na náš bankový účet.

Cena za doručenie kuriérskou spoločnosťou:

4,50€ bez dph (5,40€ s dph) - dĺžka doručenia do 24hod. (v pracovné dni)

Pri objednaní tovaru nad sumu 100€ bez dph (120€ s dph) - doručenie kuriérskou spoločnosťou zdarma

Prepravné poplatky zahŕňajú manipuláciu a balné, ako aj náklady na prepravu. Manipulačné poplatky sú obyčajne pevne stanovené. Dopravné poplatky sa môžu líšiť v závislosti od celkovej hmotnosti zásielky. Na prípadné zmeny v poplatkoch za doručenie Vás budeme vopred kontaktovať. Odporúčame Vám zoskupovať položky do jednej objednávky. Nemôžeme Vám garantovať že budeme môcť zoskupiť dve odlišné oddelené objednávky. Prepravné poplatky sa v takomto prípade môžu vzťahovať na každú z nich.